2008. április 29., kedd

Monor, 2008. 04. 27.

A második félidőben egészen felpörgött a játékunk Monoron, mindenki hajtott, még egy gólhelyzetig is eljutottunk, s megúsztuk hat kapott góllal. És ez igazán kellemes meglepetés volt, tekintettel arra, hogy az első játékrészben tizennégyet kaptunk, vagyis pontosan 2,5 percenként követték egymást a találatok. A rendkívül kulturáltan, okosan és sportszerűen játszó hazaiaknak nagyjából minden második akciója góllal végződött; mi eközben egyetlen kapura lövésig sem jutottunk el. (Összehasonlításul: ősszel, három visszajátszóval, köztük egy kapussal megerősítve, ugyanezen gárda ellen 0:3 volt a végeredmény.) Ezzel együtt, a csapatból talán leginkább a balhátvéd Petike teljesítménye emelhető ki: a tizenkilencedik gól után is ugyanúgy küzdött, harcolt a labdákért, s jó néhányszor sikerült is szerelnie.
Sajnos ebben az évadban Örkénnyel már játszunk. A többiek ellen a reális cél a tisztes helytállás lehet. Az sem lenne kevés.>>Képriport (18 fotó)