2008. április 13., vasárnap

Örkény, 2008. 4. 11.

Győzelem! Győzelem! Végre győzelem! Ha visszajátszókkal megerősítve is, de a csapat Örkényben megszerezte első valódi, ráadásul fölényesnek mondható győzelmét! Szép volt srácok! Csak így tovább!>>Haász Gábor képriportja (8 mobilfotó)

Haász (7), Acsai (7), Zsubori (7)

Cserék: Sági (7), Bombosz (7), Szuroczky (7), Leidl(-), Herke(-)

Gólszerzők: Nemes (3), Märtz

Végre megszületett a várt győzelem. Az első félidőben mi játszottunk fölényben, ez az eredményen is megmutatkozott (0:2). Aztán a második félidő úgy kezdődött, mint egy rémálom. Kaptunk egy gólt és kaphattunk volna még vagy hármat. Szerencsére az ellenfél támadói nem álltak a helyzet magaslatán. Ilyenkor szokták mondani, hogy nem jött jól nekünk a szünet. A végén kiütközött a tudásbeli különbség, ami köszönhető a cseréknek is, akik frissek voltak és új lendületet vittek a csapatba.